A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Ajándék. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Ajándék. Összes bejegyzés megjelenítése

2009. december 11., péntek

ANNgyAl :)

Készítettünk ma a kis kalendáriumunkra egy angyalkát, filcből.

Amikor kész lett, büszkén felakasztottuk közösen a karton fára :) és Zsofka megszólalt: "Ez az angyalka úgy néz ki, mint Panka" :) És tényleg :)

Panka (Anna) az egyetlen unokahugim :) és most már a kis angyalom is :)

2009. január 28., szerda

Ajándék CsacskaMacskától

Ma nagy kiabálást hallottam az utcáról. A postás próbált kihívni (mivel a csengőnk nem működik) :)
...
Bizony, bizony, ma levelet hozott nekem. Persze hoz máskor is, de ennek a levélnek most annyira megörültem, hogy azt el sem tudom mondani :)
CsacskaMacska küldött nekem egyet a sok szép műve közül. Egy gyönyörű tűpárnát kaptam. Amit itt is NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖK!!! /Olyan Ügyi vagy!/