A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyerekszáj. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyerekszáj. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. január 19., kedd

Elismerő gyerekszáj

Ülünk az asztalnál. Mindenki nagy átéléssel kanalazza a fokhagymás krumplikrémlevest, mikor Zsofka megszólal:
"Hmmm, anyuci! Nagyon jót főztél. Te jó anyuka vagy"
Hát köszönöm :) DE lehetnék sokkal jobb is. ...Igyekszem :)

2009. szeptember 21., hétfő

Memóriakártya

Épp mindenki nagy élvezettel fogyasztja a vacsoráját, én a konyhában sertepeltélek. Egyszer csak Zsofka megszólal:
"Memóriakártya"
Mi összenézünk, és kérdezzük, hogy ez most miről jutott eszébe.
"Van olyan az oviban"
Én nyugtázom félhangosan: "Ja persze, az a játék, amikor meg kell találni pl a különböző állatok párjait, vagy egyéb egyforma kártyákat....."
Zsofka rámnéz nagy szemekkel és közli:
"Nem aju, a fényképezőgépben van"
jaaaaa, bocsi :D azt hiszem öregszem :D Mert persze tudom, hogy a fotómasinában memóriakártya van, de az eszembe nem jutott, hogy Zsofka is keni vágja már a témát :D