A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Kép. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Kép. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. szeptember 30., csütörtök

2010. február 11., csütörtök

2010. február 1., hétfő

Létezik, hogy én ekkora havat még sosem láttam?

Nyáron 29 éves leszek, mégsem emlékszem arra, hogy ennyi havat valaha is láttam, így egyben :)

Két napig csak esett, és esett.

Én már a melegedést várnám, de be kell látnom, hogy így január végén - február elején, ennek még itt van az ideje, és persze inkább most, mint mondjuk majd áprilisban.

Szép, gyönyörű és itt tényleg hófehér. (és persze veszélyes is), itt a faluban egész télen eddig összesen kétszer jó ha láttam hókotrót, és így közlekedni.... hát nem egyszerű. Reggel kb. 30 percig tartott Zsofkát az oviba eljuttatni (ez a művelet amúgy 5-10 perc lenne).

De SZÉP, tényleg SZÉP :)

2009. június 4., csütörtök