2003. szeptember 6. reggelén (még házasságkötésünk előtt órákkal) Ő (férjecském) egy gyűrűt adott nekem. Rajta két nagyobb kő, alattuk három kisebb. Akkor azt mondtam NEKI, hogy az lenne a legcsodálatosabb, ha ez majd egyszer a MI CSALÁDUNKAT jelképezné ....
Ha egy kicsivel több időm lesz, természetesen az Ő születésének a történetét is lejegyzem. Elöljáróban annyit mondanék, hogy ismét Csodálatos volt, és gyors (kb. 30 perc).Ott volt Kedves Férjemuram, aki szerint ez most "laza volt" :D. Ott volt Kedves Orvosom, Dr. Ruttner Zoltán, akinek ismét Hálás vagyok. És nem utolsó sorban, ott volt Bakóné Gottfried Anikó szülésznő, akinek szintén csakis Hálás lehetek.



















