
2011. február 21., hétfő
2010. február 6., szombat
A Farsangi BÁL :)
2009. február 8., vasárnap
Első farsangi élményeink :)
2009. január 23., péntek
Itt a farsang, áll a bál - vagyis az előkészületek
Első lépés - amiről azt gondoltam, hogy nem fog fejtörést okozni - jelmez keresés. Hát tévedtem. Az egyik ezért nem megfelelő, a másik azért. Már az összes aukciós oldalt végignéztem. Azért is nehéz, mert Zsofka a maga 3 évével még nem is nagyon érti, hogy mi ez az egész. Azt már tudja, hogy lesz egy nap, amikor mindenki jelmezben lesz az oviban, de hogy ez miért van, ennek a lényegét még nem érzi át. Szóval így indultunk neki az első farsangnak!
És amikor már teljesen elkeseredtem, pestiMama telefonált. Mondta, hogy majd körülnéz a kedvenc " kincskereső helyén" (egy belvárosi turiban). Este el is ment. És megtalálta :) Egy habosbabos rózsaszíncsodát :) így az is eldőlt, hogy Zsofka tündérke lesz. Bár még egy felsőt kell hozzá készítenem, meg valami varázspálcát kreálni (vagy milye van egy tündérnek?) :) na de az legyen a legkevesebb :)


